בית טבעוני: אילו מוצרים טבעוניים יש לכלבים?

בתור טבעוניים שמגדלים חיות, לא פעם אנחנו עלולים להיתקל בבעיה כאשר אנחנו מחפשים מזון טבעוני לחיות שלנו. אם אתם טבעוניים ומגדלים כלבים, lucys יכולים לומר לכם שהכלבים שלכם יכולים ליהנות ממזון טבעוני איכותי. כאן תקבלו סקירה על מספר מוצרי מזון לכלבים שעונים לדרישות הטבעונות.

מזון טבעוני

בעבר, הטבעונות לא הייתה נפוצה כמו שהיא היום ותזונה טבעונית הייתה עניין מורכב במיוחד. הקושי הגדול היה כמובן בהשגה של מוצרים ובנוסף, להצליח לאכול את כל אבות המזון החשובים בלי לצרוך מזון מהחי. כיום, העובדה שהטבעונות הפכה להיות עניין שבשגרה, הופכת את התזונה הטבעונית להיות פשוטה מאי פעם. כל זה נכון עבורנו, בני האדם, אולם מה לגבי החיות שלנו? הרצון לתזונה טבעונית עבור החיות שלנו הוא ברור. עם מזון טבעוני לכלבים כל הבית יכול לחיות באותו אורח חיים, ולא צריך לייצר הבדלים ביננו לבין החיות. אנחנו בlucys מציעים לכם מוצרים טבעוניים עבור הכלבים שלכם, וכאן נציג לכם מספר מוצרים שבתור בעלים של כלבים כדאי מאוד שתכירו.

חטיפים

בתקופה הראשונית שבה הכלב אצלנו, החטיפים השונים הם אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו צריכים להחזיק, כדי שנוכל לאלף את הכלבים בצורה מהירה ונוחה. בדרך כלל חטיפי כלבים הם חתיכות בשר קטנות או נקניקיות, אולם אנחנו מאפשרים לכם לרכוש חטיפים טבעוניים עבור הכלבים שלכם שיאפשרו לכם גם לאלף אותם, וכל זה בלי לוותר על עקרונות הטבעונות.

שימורים

כמובן שאוכל יומיומי לא יכול להתבסס על חטיפים בלבד, ואצלנו תוכלו למצוא מזון טבעוני לכלבים שמגיע בקופסת שימורים. המזון לכלבים בריא, ומכיל את אבות המזון הנדרשים כדי שהכלבים יגדלו בצורה תקינה.

 

בית טבעוני: אילו מוצרים טבעוניים יש לכלבים?

עצמות

לעצמות ישנה חשיבות רבה עבור הכלבים, והם אוהבים אותן במיוחד. אנחנו מאפשרים לכם גם בתור טבעוניים לקבל עצמות במרקם שיהיה נעים לכלבים שלכם, אולם העצמות יהיו טבעוניות לחלוטין. כך גם הכלבים שלכם לא נפגעים מהטבעונות וגם אתם יכולים לשמור על העקרונות שלכם.

על מה חשוב להקפיד?

למרות שכלבים בהחלט יכולים להסתדר עם מזון טבעוני, חשוב לדעת שבהתחלה המעבר למזון טבעוני יכול להיות קשה לכלבים. מומלץ לא לבצע את המעבר הזה בצורה פתאומית כדי לאפשר לכלבים להסתגל בצורה נעימה למזון הטבעוני. מזון טבעוני איכותי בהחלט יכול להתאים לכלבים, ואתם רק צריכים לתת להם את הזמן המתאים להתרגל לזה.

בנוסף, חשוב לוודא כל הזמן בעזרת פיקוח וטרינרי שהכלבים נשארים במצב בריאותי תקין. הכלבים רגילים לאכול בשר והשינוי של התזונה שלהם יכול להשפיע על הבריאות שלהם. לאור זאת, גם אם הכלב שלכם נראה נהדר, הקפידו לוודא שהמצב הבריאותי שלו באמת תקין ולא נפגע כתוצאה מהמעבר לתזונה טבעונית.

המזון שאתם קונים צריך להיות תחליף ראוי לתזונה הרגילה של הכלבים, ולכן חשוב לוודא שהוא מכיל את אבות המזון הנדרשים לכלבים שלכם. במקרה הצורך כדאי להתייעץ עם וטרינר כדי להיות בטוחים שהמעבר לתזונה הטבעונית לא יגרום לנזק עבור הכלב שלכם. ככל שהמזון יהיה איכותי יותר, כך הכלב שלכם יוכל לעבור לתזונה הטבעונית בצורה קלה ונעימה הרבה יותר.

לסיכום

בעוד שבעבר תזונה טבעונית הייתה עניין נדיר במיוחד, כיום ניתן ליהנות מתזונה טבעונית ברמה גבוהה, גם עבור כלבים. אנחנו בlucys מאפשרים לכם בתור בעלים של כלבים לרכוש מגוון רב של מזונות טבעוניים לכלבים שלכם וכך לשמור על אורח חיים זהה לכל מי שדר בבית. הקפידו לבצע את המעבר לתזונה טבעונית

גלילה לראש העמוד