מנקניקיות טבעוניות ועד בורגר פטריות – זוגלובק מגישה עולם טבעוני שלם

כיום יש יותר אנשים שבוחרים להיות טבעוניים, אנשים שבוחרים לחיות חיים ללא צריכת מוצרים מן החי. יש את מי שבוחר בדרך חיים כזאת בשל התחשבות בבעלי חיים, ויש את מי שעושה זאת מסיבות בריאותיות. אבל לחיות ללא בשר זה לא דבר קל. מלבד תחושת הרעב או חוסר גיוון, לעיתים ישנם חוסרים תזונתיים שיש להשלים . בשל כך, חשוב להכיר עולם שלם של תחליפי בשר, החל עם נקניקיות צמחוניות עד המבורגרים טבעוניים. את העולם הזה מציעה חברת זוגלובק המשווקת מגוון רחב של מוצרים הנחשבים תחליפי בשר מעולים.

איזה מוצרים טבעוניים יש לזוגלובק?

לחברת זוגלובק יש מאכלים טבעוניים מעולים כמו נקניקיות טבעוניות של זוגלובק. באתר של זוגלובק וברשתות השיווק תוכלו למצוא גם קבב צמחי, שניצל צמחוני עשוי מן הצומח, תוכלו לבחור את שניצל התירס המפורסם, או לחדש את התפריט עם בורגר פטריות עדשים טבעוני וטעים שאפשר להכניס ללחמנייה. בין המוצרים תמצאו גם שניצל ירוק בריא שניתן לשלב בכל ארוחה כמו לצד פירה תפוחי אדמה. באתר תמצאו גם שניצל דק דק ואפילו נאגט'ס טבעוניים לנשנוש מול הטלוויזיה או להגשה במפגש עם חברים.

אבל מה צריך לדעת על זוגלובק?

כדי להכיר את החברה, חשוב לחזור לפחות 80 שנה אחורה, אל השנים הראשונות של מדינת ישראל הצעירה. מפעל 'זוגלובק' הוקם בשנת 1937 עם עלייתם של אברהם ריינהולד זוגלובק ואשתו אירמגרד מאירופה. המפעל הראשון בישראל פעל בנהריה והנגיש את מוצרי הבשר הטובים ביותר לשוק המקומי, תוך שהוא מציע מוצרי בשר לאנשים שלא יכלו (לפי פתיחת המפעל) לרכוש מוצרי יקרים ומיובאים כמו בשר, או נקניקיות, עוף או פסטרמות,  שנחשבו מותרות. המחירים היו נוחים ושווים כמעט לכל כיס.

 

 

חברת זוגלובק תבעה בישראל את חותמה עם נקניקים מעולים, נתחי בשר טובים מיובאים והחלה לשווק גם מוצרים לטבעוניים וצמחונים. בעשור האחרון משווקת החברה מגוון מוצרים מן הטבע עבור מי שלא מעוניין לאכול בשר, מכול סיבה שהיא.

כיום כולם מכירים את המוצרים של זוגלובק, החל משניצלים להכנה מהירה או שניצל התירס המפורסם, עד המבורגר טבעוני עשוי פטריות או קבב טבעוני, ואפילו בורקסים  ממולאים גבינה ושאר מטעמים.

באתר של זוגלובק תגלו מבחר מוצרים המתאימים עבור אנשים שלא אוכלים בשר, בעוד שאתם יכולים למצוא באתר של זוגלובק מגוון רחב של מוצרים שאפשר להזמין במשלוח מהיר לכל מקום. את המוצרים אפשר לשלב בארוחות צוהריים וערב וגם לארגן ארוחות לזמן העבודה או הלימודים ולחמם כל מאכל שתרצו במיקרוגל או בחימום מהיר בטוסטר אובן. כך אפשר לאכול ארוחת צהרים מלאה וטובה, שאינה מכילה מרכיבים מן החי – אבל בהחלט מספקת טעם טוב, חלבונים, סידן וויטמינים.

לסיכום

באמצעות הנקניקים המיוחדים והטבעוניים של זוגלובק ובזכות שאר מוצרים טובים – אתם כטבעונים או צמחונים, יכולים לחוש תחושת שובע וליהנות ממגוון רחב של מאכלים טעימים וטובים והכול בהזמנה אונליין או בחירת המוצרים ברשתות המזון והשיווק.

גלילה לראש העמוד