גן עדן לטבעונים: טיול קולינרי למזרח מתחיל עם ויזה להודו!

אחד מהיעדים המבוקשים ביותר לתיירות בעבור קהל ישראלי היא ללא ספק הודו אשר מושכת אליה אלפי מטיילים בכל שנה מכל טווח הגילאים. למעשה, תוכלו למצוא בהודו שפע של אטרקציות לצד מסעדות אשר מבוססות על האוכל ההודי אשר מבוסס ברובו על מאכלים צמחוניים, ועל כן מדובר בגן עדן של ממש בעבור הקהל הטבעוני אשר יכול לנצל את החופשה המתקרבת לטובת יצירה של חופשה קולינרית מושלמת, בעלות כספית נוחה לכל כיס. אם גם אתם מתכננים טיול למזרח ורוצים לטוס להודו, להלן כל מה שצריך לדעת לגבי הוצאת ויזה.

טיול חלומי להודו –  גן עדן לקהל הטבעוני

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מזהים את עצמם כטבעוניים. אם בעבר היה מדובר בקהילה קטנה למדי אשר הייתה צריכה לאתר בנרות מסעדות המתמחות באוכל טבעוני או צמחוני, כיום ניתן להבחין בשורה של מסעדות מעולות אשר מגישות אוכל טבעוני משובח המבוסס על חומרי גלם טריים, בתת היבשת הודו. יחד עם זאת, בשביל להיכנס להודו נדרש להוציא ויזה. תהליך זה היה מורכב למדי ודרש הגעה לשגרירות הודו לישראל, אולם כיום ניתן לבצע את התהליך של הנפקת ויזה דרך האתר הרשמי של שגרירות הודו, כאשר ביחס למדינות אחרות במזרח, מדובר בתהליך פשוט באופן יחסי, כל זאת בחסות המהפכה הדיגיטלית אשר מאפשרת לישראלים לבצע את ההליך בקלות ואפילו מבלי לצאת מהבית.

כל מה שצריך לעשות הוא למלא את הטופס, לציין את מטרת הנסיעה ולאחר צירוף של שתי תמונות פספורט עדכניות, לשלוח את הטופס לשגרירות. בדרך כלל, אפשר לקבל את הויזה בפרק זמן קצר מאוד של עד שלושה ימי עסקים, אולם במידה ואתם רוצים לקצר תהליך ולבצע את הנפקת הוויזה במהירות, אפשר ואף רצוי להיעזר בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של הנפקת ויזה מעבר לים, לטובת השלמת ההליך שבסופו תוכלו לקבל ויזה לתקופה של חודש, שנה או חמש שנים, כאשר שימו  לב כי השהות בהודו מוגבלת לזמן של כ-90 יום לכל היותר.

 

 

מדוע הודו נחשבת ליעד אידיאלי בעבור טבעונים?

המטבח ההודי מבוסס ברובו על מקורות צמחיים גלם כמו למשל פירות, ירקות וכן חומרי גלם שגדלים באזור. בעבור הקהל הטבעוני, הודו היא בדיוק המקום שאותו אתם מחפשים בעבור יצירה של טיול קולינרי בלתי נשכח, הן בשל שפע של מסעדות המגישות אוכל טבעוני או צמחוני לצד שווקים תוססים שבהם תוכלו להזמין את מנות הדגל של המטבח ההודי, בעלות כספית של עשרות שקלים בודדים. זאת ועוד, ברבות השנים נפתחו באזורים רבים בהודו מרכזים אשר בהם אפשר ללמוד את רזי המטבח ההודי ואף לעבור סדנאות בתחום, כך שבמסגרת הטיול ניתן לנצל כל רגע בשביל לחזור בארץ עם לא מעט ידע אותו תוכלו לממש, כחלק מבישול ואפייה של מנות הודיות טעימות וטבעוניות.

לסיכום

אם אתם רוצים לטוס להודו, אין ספק כי מדובר ביעד מושלם בעבור קהל טבעוני, הן בשל מטבח עשיר והן בשל מגוון רחב של פעילויות שהופכות את הודו ליעד שאליו רוצים לחזור שוב ושוב. אולם, צריך לזכור כי לפני שאתם מזמינים כרטיסי טיסה צריך לבצע הליך של הנפקת ויזת תיירים. מדובר בוויזה אשר מאפשרת לכם להיכנס למשך תקופה של כ-90 יום, ולאחריה נדרש לצאת ולחזור, כחלק מתנאי הויזה. ללא ויזה אי אפשר להיכנס ובשל כך רצוי כבר עכשיו להתחיל בהליך, עליו אפשר לקרוא בהרחבה דרך האתר של חברת flyjob.

גלילה לראש העמוד