איך בוחרים אבקות חלבון מומלצות לטבעונים?

אבקות חלבון מומלצות לטבעונים

עדכון: 19/05/2022

מצאנו רשימה עדכנית של אבקות טבעוניות באתר טבע בריא

הנהירה לאורח חיים בריא מובילה יותר ויותר אנשים לצרוך חלבונים, בעיקר כאשר רוצים לשלב אימון גופני בונה שרירים עם צריכת חלבון לחיזוק הגוף. מי שירצה: יוכל לצרוך מאכלים שמכילים את כמות החלבון היומית המומלצת, או שיקנה אבקת חלבון טובה וחיונית, ובכך יקצר את התהליך של בניית מסת שריר או עלייה במשקל.

אבל כיצד בוחרים אבקות מומלצות?

מי שבחר לחיות אורח חיי טבעוני בוודאי מחפש אבקות חלבון שאינן מכילות מוצרים מן החי (כדוגמת גבינה, דגים או כל מאכל אחר). לכן מומלץ לחפש אחר אבקת חלבון טבעונית. באתר ויטה פלוס, תמצאו מגוון אבקות טבעוניות שמכילות חלבון מן הצומח. אבל ממה מורכבות האבקות?

אבקת חלבון סויה מציעה את כל מה שהגוף זקוק לו לפני או אחרי אימון גופני, או בעת צריכת חלבון למען העלאה במשקל/ קבלת אנרגיה והזנה של הגוף. לאבקה יש יתרונות תזונתיים מעולים! בעיקר עבור טבעונים שזקוקים להשלמה של תוספים תזונתיים זאת בשל העובדה שאינם צורכים בשר, גבינה או דגים שמכילים חלבון.

אבקת חלבון

אז איזה אבקות חלבון נחשבות מומלצות?

כדי לבחור מוצר טוב, בדקו את כמות ההורמונים הנשיים שיש באבקה. ריבוי הורמונים יתאים בעיקר לנשים ופחות לגברים.

בחרו אבקה שיש בה לפידים שמפחיתים את רמת השומנים בדם ומגדילים את צפיפות העצם בגוף.

ישנן אבקות חלבון שמכילות חלבון סויה מבודד ללא חומרים שאינם טבעיים או תוספות שאינן טבעיות. בחרו אבקה שיש בה אחוז גדול של סויה.

אבקה טובה היא כזאת שאין בה קלוריות בכמות גבוהה. לכן יש לבחור מוצרים איכותיים בלבד. בחרו אבקה שתורמת לבניית שרירים ולתהליך הרזייה.

אבקת חלבון טבעונית מומלצת, אינה מכילה מרכיבים סינטטיים. בחרו מותג טוב ובדקו כי האבקה מתאימה לצרכים שלכם. בכך תוכלו להעלות את מסת השריר, לקבל אנרגיה דרושה לאימון ולהנות מגוף חטוב ומעוצב ואנרגטי.

אבקה מומלצת עבור טבעוניים היא כזאת שיש בה יותר מעשרים סוגים של חומצות אמינו. את החומצות הגוף צריך לצרוך על מנת לקבל את תוספי התזונה מהאבקה ולא מן החי.

אחד ממוצרים המומלצים עבור טבעוניים היא אבקת חלבון של now foods המכילה חלב סויה מבודד ללא תוספות. חלבון הסויה באבקה לא עבר הנדסה גנטית וכול מנה של המוצר תספק 20 גר' חלבון.

בחרו מוצרים מומלצים לטבעונים שהחלבונים שבהם מופקים משעועית, סויה, עדשים, חומוס ושאר קטניות. קטניות באופן כלל מכילות יותר חלבון מאשר כזה שמגיע מהצומח.

לסיכום, כדי לבחור את המוצר שיכניס לכם אנרגיה באימון, יסייע לצרוך חלבונים לחטב את הגוף ואף להעלות מסת שריר – בחרו אבקה שמתאימה במיוחד לטבעונים וכזאת שיש בתוכה את כל הערכים התזונתיים הדרושים למי שאינו צורך מוצרים מן החי.

גלילה לראש העמוד