בעלי קייטרינג טבעוני? הגיע הזמן להתקדם לשירות חשבונית ירוקה!

התעסקות עם נושא ניהול הכספים הוא אתגר ממשי בעבור כל בעל עסק. אולם, בשנים האחרונות ניתן להבחין בשינוי מגמה המגיע לידי ביטוי ביכולת שלכם כבעלי העסק להתקדם לשירות הנקרא חשבונית ירוקה. מדובר בשירות המאפשר לכם להנפיק חשבוניות וקבלות דרך ממשק חכם, ללא צורך בניהול תזרים המזומנים בשיטה מסורתית של ספרים וניירות. מה חשוב לדעת אודות השירות והיכן ניתן לקבל אותו? כל הפרטים בכתבה הבאה.

מדוע כדאי לעבור לשירות של חשבונית ירוקה?

השירות של חשבונית ירוקה הוא שירות חיוני ובעל משמעות בעבור כל בית עסק, ובוודאי בעבור בעלי עסקים המתמחים בתחום הטבעונות הצומח. למעשה, העברת ניהול החשבונות לפלטפורמה הדיגיטלית יכולה לסייע לטובת הגנה על הסביבה. הסיבה לכך נובעת בעקבות העובדה כי חשבונית נייר דורשות כריתה מסיבית של עצים וכן שימוש במשאבים כמו למשל מים. בנוסף, מעבר לחשבונית ירוקה יכול לסייע בהפחתת עלויות אדמיניסטרטיביות, מכיוון והיא מבטלת את הצורך בהזנת נתונים ידנית ובתהליכים אחרים המבוססים על נייר, מאחר וכל הפעולה של שליחה וקבלה של חשבוניות מתבצעת במקום אחד, ובאופן דיגיטלי לחלוטין. אפשרות דיגיטלית ואקולוגית כמו זו מהווה הזדמנות נהדרת לשפר את חוויית הלקוח. חשבוניות ירוקות נשלחות ומתקבלות לעתים קרובות מהר יותר מחשבוניות נייר מסורתיות, מה שיכול לעזור לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהפחית את הסיכון לאיחור בתשלומים. את כל זה ועוד תוכלו לקבל במסגרת שירות מקצועי הניתן על ידי חברה מובילה כמו חברת iCount.

הפקת חשבוניות בקלות ובנוחות

מערכת ניהול העסק מבית iCount מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כטבחים העוסקים בתחום הטבעונות לקבל את המענה הטוב ביותר, וזאת באמצעות מערכת ניהול ממוחשבת המאפשרת לכם לנהל את העסק בקליק. במסגרת השירות אתם יכולים להפיק את כל סוגי החשבוניות והקבלות מהמחשב או מהנייד, וכן אפשרות להיעזר בסליקה ידנית או הוראת קבע לטובת ניהול דיגיטלי של המערך הפיננסי. לצד זה, החברה הצליחה לפתח מסלולים ייחודי המותאם לצרכים שלכם, תוך שימת דגש על ניהול של תזרים מזומנים המתבצע באופן יעיל ובשקיפות מלאה, כל זאת בזכות מערכת ממוחשבת וכזו שהיא בעלת השפעה חיובית על היכולת שלכם כבעלי עסק המתמחה בתחום קייטרינג הטבעוני לנהל את מערך התשלומים בקלות, ובנוחות.

 

 

מערכת ממוחשבת מתקדמת

המערכת שהצליחו לפתח בחברת iCount היא מערכת מתקדמת המאפשרת לכם לקבל דיווח אודות הכנסות והוצאות באותו המקום. מדובר ביתרון משמעותי שיכול לסייע לכם לחסוך זמן, ולנהל את המערך של ניהול הכספים באופן יעיל יותר מאי פעם. לצד זה, אפשר לנצל את המערכת לטובת הפקה של מסמכים דיגיטליים וכן לבצע את תהליך של הנהלת החשבונות באמצעות מערכת גבייה אוטומטית. עם למעלה מ-65,000 עצמאיים שכבר עובדים עם המערכת, גם אתם יכולים לפתוח חשבון ולנצל את השירות המקצועי של החברה לטובת ניהול מיטבי של העסק, באופן שמשרת את הצרכים הנדרשים. מדובר במערכת מתקדמת שמצליחה ליצור שינוי חיובי בחייהם של בעלי עסקים שדיווחו על רמת שביעות רצון מצוינת כתוצאה מהשירות, המענה הדיגיטלי וכן מערכת מקצועית המאפשרת לבצע את תהליך ניהול החשבונות בשקיפות מלאה ותוך ניצול של שלל יתרונות, החל מהיבט אקולוגי ועד להיבט של חיסכון משמעותי בזמן ומאמץ.

לסיכום

חשבוניות ירוקות הן חשבוניות אלקטרוניות היכולות להעניק יתרונות משמעותיים בעבור בעלי עסקים, לקוחות וספקים וכן לסביבה. השירות של iCount הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל לנצל את הקדמה הטכנולוגית, לטובת הצרכים העסקיים שלכם.

גלילה לראש העמוד